Albayrak Radamel Falcao'yu sımsıkı yakaladı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Albayrak Radamel Falcao'yu sımsıkı yakaladı

Albayrak'tan sosyal medyayı yıkan paylaşım.. Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, transfer görüşmelerinde bulunmak üzere gittiği Fransa'da, Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao ile bir araya geldi.

Takip Et

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, transfer görüşmelerinde bulunmak üzere gittiği Fransa’da, Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao ile bir araya geldi.

Fransa’nın Monaco ekibinde forma giyen Radamel Falcao’yu transfer etmek için futbolcu menajeri Ahmet Bulut ile dün bu ülkeye giden Albayrak’ın Kolombiyalı futbolcu ile çektirdiği fotoğraf, sosyal medyada yer aldı.

Albayrak ve Radamel Falcao'yu sımsıkı yakaladı
Albayrak ve Radamel Falcao'yu sımsıkı yakaladı

Sarı-kırmızılı takımın uzun süredir gündeminde bulunan yıldız futbolcunun Albayrak ile olan fotoğrafı sosyal medyada öne çıkarken, bu gelişme transferde sona gelindiği şeklinde yorumlandı.

Falcao, Kolombiya basınına dün yaptığı açıklamada ise, “Türkiye’de futbol yoğun bir şekilde yaşanıyor. Kariyerimin bu aşamasında transferim heyecan verici olur. Umarım en kısa sürede sonuçlanır.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin