Özgü Namal, eşi Serdar Oral'ın cenaze törenine katılamadı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Özgü Namal, eşi Serdar Oral'ın cenaze törenine katılamadı

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral'ın kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Oral, son yolculuğuna uğurlandı. Eşinin mezarına "Biricik eşim ve babamız" mesajının yazılı olduğu çelengi koyduran Özgü Namal cenaze törenine katılmadı.

Takip Et

Özgü Namal eşi Serdar Oral Muğla Köyceğiz’de yaşıyordu.

4 yıl önce oyunculuğu bırakan ve bu sürede iki çocuk sahibi olan Özgü Namal, ailesiyle Muğla Köyceğiz’de bir köye yerleşmişti.

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Namal'ın eşi Serdar Oral, son yolculuğuna uğurlandı.

Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral'ın cenaze törenine katılamadı
Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral'ın cenaze törenine katılamadı

NAMAL CENAZE TÖRENİNE KATILMADI

TV100'ün haberine göre, eşinin mezarına "Biricik eşim ve babamız" mesajının yazılı olduğu çelengi koyduran Özgü Namal cenaze törenine katılamadı. Ünlü oyuncunun evde çocuklarının yanında olduğu öğrenildi.

ÖZGÜ NAMAL KİMDİR?
Özgü Namal, 1978 yılında, Kubilay ve Akile Namal çiftinin çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Tam adı Melahat Özgü Namal'dır. Duygu adında bir erkek kardeşi vardır. Çocukluğu Üsküdar, Bağlarbaşı, Kuzguncuk, Nakkaştepe'de geçti. 14 yaşında iken Enis Fosforoğlu Tiyatrosunda oyunculuğa başlamıştır. İlk ve orta dereceli eğitimini Üsküdar Cumhuriyet Lisesinde alan Özgü Namal, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'den mezun oldu. 1997 yılında, profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosunda çocuk oyunlarıyla sahnelere adım attı. 1998 yılında "Affet Bizi Hocam" dizisiyle televizyonlara transfer oldu. Konservatuar eğitimi sırasında "Karete Can" , "Yeditepe İstanbul" gibi dizilerde oyunculuk kariyerine devam etti. Namal avukat rolüyle 'Kurtlar Vadisi' isimli dizi de rol almıştı.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin