Son dakika: Volkan Demirel futbolu bıraktı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Son dakika: Volkan Demirel futbolu bıraktı

Fenerbahçe, Volkan Demirel'in teknik ekipte yer alacağını ve oyuncu için jübile organizasyonu düzenleneceğini resmi olarak açıkladı. Fenerbahçe, deneyimli kaleci Volkan Demirel ile teknik ekipte yer alması konusunda anlaşmaya vardı. Futbola veda eden Volkan için jubile organizasyonu yapılacak.

Takip Et

Fenerbahçe, Volkan Demirel'in teknik ekipte yer alacağını ve oyuncu için jübile organizasyonu düzenleneceğini resmi olarak açıkladı.
 

Sarı-lacivertli ekipten yapılan açıklama şöyle;

"Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!"

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin