yayincilar/dha-dogan-haber-ajansi-/dha-dogan-haber-ajansi-x250.jpg

DHA (Demirören Haber Ajansı) Haberleri

Demirören Haber Ajansı (kısaca: DHA), 1999 yılında Hürriyet Haber Ajansı ile Milliyet Haber Ajansı'nın birleşmesi ile kurulan, Demirören Medya Grubu'na ait Türk haber ajansıdır.

Demirören haber Ajansı televizyon, radyo ve gazeteler olmak üzere çeşitli yayın kuruluşlarına haber ve görüntü servisi yapmaktadır. 06/04/2018 tarihinde Demirören Grubu, Doğan Medya'yı satın alarak kendi bünyesindeki diğer dev medya şirketlerine arasına dahil etti.

DEMİRÖREN HABER AJANSI A.Ş.
Hürriyet Dünyası, 100. Yıl Mahallesi 2264. Sokak No:1 Kat:3 34204 Bağcılar, İstanbul
Telefon No: 0 212 413 55 55
WEB: dha.com.tr

Demirören Medya Grubuna ait diğer medya şirketleri:
Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Posta Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Fanatik, Gazetesi, Kanal D, CNN Türk, teve2, Dream TV, Dream Türk, D-Smart, Euro D

Haber, güncel, çoğu zaman kamuoyunu yakından ilgilendiren ilginç bir olayın nesnel ve gerçeğe uygun bir biçimde okuyucuya sunulmasıdır. birhaberoku.com'da yayınlanan haberlerin metninde her türlü taraflı değerlendirmelerden ve söz oyunlarından uzak durulur. Haber görselleri çoğu zaman özgün ve ajanslardan, bazı durumlarda da sosyal medya platformlarından temin edilebilmektedir. Metinler kısa, haber dili de yalındır. Haber arşivimizde editörler tarafından DHA (Demirören Haber Ajansı) etiketiyle ilişkilendirilmiş haberlerden bir ön listeleme yaptık.

Aradığınız haberi bulamadınız mı? Son dakika DHA (Demirören Haber Ajansı) haberleri için Google Özel Arama'yı deneyin ›› DHA (Demirören Haber Ajansı)