Kaymakam Odasında Silahla vurulmuş halde bulundu


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Kaymakam Odasında Silahla vurulmuş halde bulundu

Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun, lojmandaki evinde ölü bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Coşkun'un, bekar ve Kırıkkaleli olduğu öğrenildi. Kaymakam Coşkun'un nasıl öldüğü araştırılıyor. Coşkun 31 yaşındaydı.

Takip Et

Maraş'ın Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun, evinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Başından vurulan Coşkun'un beylik tabancasıyla intihar ettiği üzerinde duruluyor.

Coşkun’un ölüm sebebinin savcılık incelemesinin ardından netlik kazanacağı öğrenildi.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

Olay yerinde güvenlik güçleri tarafından yoğun güvenlik önlemi alınırken, ekiplerin incelemeleri sürüyor.

1993 yılında Kırıkkale'de doğan Coşkun Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Sırasıyla Kastamonu-İhsangazi ve Artvin-Kemalpaşa Kaymakamı olarak görev yapan Coşkun, 07 Eylül 2023'ten beri Ekinözü'nde görev yapıyordu.

Kaymakam Odasında Silahla vurulmuş halde bulundu
Kaymakam Odasında Silahla vurulmuş halde bulundu

VALİLİK: GENİŞ ÇAPLI TAHKİKAT BAŞLATILDI

Kahramanmaraş Valiliği'nden de açıklama yapıldı. Açıklamada "Bugün saat 09.30 sıralarında Ekinözü Kaymakamımız Mesut Coşkunun evinde hayatını kaybettiği tespit edilmiştir. Olayla ilgili geniş çaplı adli tahkikat başlatılmıştır. Hayatını kaybeden Kaymakamımıza Allahtan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz" denildi.

ARTVİN'DEN KAHRAMANMARAŞ'A ATANMIŞTI 

Mesut Coşkun'un hafta sonu hayatını kaybettiği ve beylik tabancasıyla intihar ettiği üzerinde duruluyor. Coşkun, Artvin Kemalpaşa Kaymakamı iken 23 Ağustos 2023 tarihinde Ekinözü'ne atanmış, 7 Eylül 2023'te de ilçeye gelerek göreve başlamıştı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin